Podporujeme
sl
venské
start-upy
slovenské
Teší nás, ak môžeme značkám pomôcť vybudovať silnú brand identitu, získať nových zákazníkov, posilniť predaje a predbehnúť konkurenciu.

Teraz ponúkame jedinečnú možnosť využiť naše služby pre start-upy a začínajúce firmy so skvelou zľavou! Pokiaľ je aj vaša značka start-upom a hľadáte spoľahlivého marketingového partnera, obráťte sa na nás.
Pre vybrané slovenské start-upy ponúkame možnosť využiť 25 % zľavu na všetky naše služby! A to sa naozaj oplatí – najmä ak máte na začiatku menší rozpočet
Podmienky pre získanie 25 % zľavy:
váš start-up musí mať sídlo na Slovensku
existuje maximálne 3 roky
máte víziu dobiť svet
S čím vám pomôžeme?
dôsledný výskum, analýza trhu, značky a konkurencie
stratégia na mieru
kreatívne riešenia
vybudovanie silnej brand identity
konzultácie s marketingovými odborníkmi
tvorba contentu
monitorovanie výsledkov a reporting
Ako bude prebiehať naša spolupráca?
Na prvom stretnutí zistíme viac o vašich predstavách a cieľoch, ktoré chcete dosiahnuť. Navrhneme vám možné riešenia a dohodneme sa na tom, s čím všetkým vám pomôžeme.
Stretnutie
Navrhneme vám stratégiu na mieru, ktorej súčasťou bude aj dôsledná analýza vašej značky, konkurencie a trhu. Odprezentujeme vám naše vízie a prvé návrhy výstupov.
Stratégia
Začíname makať na vytváraní contentu pre vašu značku, či už ide o príspevky na sociálne siete, e-mail marketing, PR články, kreatívne grafické výstupy a mnoho ďalšieho.
Content
Pozrieme sa na to, čo fungovalo v priebehu mesiaca a do čoho sa naopak už neoplatí investovať. Posilníme úspešné aktivity a dáme vám odporúčania na vylepšenia, ktoré povedú k obojstrannej spokojnosti.
Reporting
Máte záujem s nami spolupracovať a využiť 25% zľavu na naše služby?
Vyplňte formulár kliknutím na tlačidlo nižšie a do poznámky uveďte „startup".