#branding
#identity
Sky Lounge
Moderný koncept nového lounge baru
Zadanie bolo jasné - vytvoriť identitu pre moderný koncept baru, kuchyne a vodných fajok. Sky Lounge, umiestnený na vrchole rušného obchodného centra, s jedinečnou kombináciou atmosféry lounge baru, lákavou fusion kuchyňou a vyhradeným priestorom pre milovníkov shishe, sľubuje nezabudnuteľný zážitok všetkým návštevníkom.
Požiadavky na vytvorenie dizajnu Sky Lounge zo strany majiteľa a architekta predstavovali harmonické spojenie moderných estetických prvkov s prírodnými elementami. Inšpirovaný pokojom prírody, priestor integruje prvky ako drevo, kameň a mach, aby vytvoril pokojnú atmosféru so štipkou luxusu. To odráža aj samotné logo.
Zadanie:
• nový lounge bar v Košiciach
• vytvorenie loga a dizajn manuálu
Výsledok:
S porozumením vízie Sky Lounge sme sa ako marketingová agentúra pustili do vytvárania loga, ktoré zarezonuje jedinečným konceptom. Náš grafický tím vypracoval minimalistický, no zapamätateľný dizajn loga, doplnený o komplexný dizajn manuál. Paleta farieb, prevažne prírodných tónov, evokuje pocit tepla a harmónie a pozýva hostí, aby sa ponorili do oázy nad mestskou panorámou.
Vybraná paleta farieb bezproblémovo spája modernú sofistikovanosť a luxus s prírodným nádychom. Prostredníctvom dôkladného brandingového procesu a strategických poznatkov sme prispeli k zrodu značky Sky Lounge.