Digitálna stratégia a zvyšovanie povedomia pre najväčšieho distribútora hliníkových záhradných stavieb
Hobbytec
#content
#facebookads
#social
Spoločnosť, ktorá je popredným výrobcom a distribútorom hliníkových záhradných stavieb na slovenskom aj českom trhu nás vyzvala k zúročeniu našich skúseností pri rozšírení povedomia o ich značke medzi širokú verejnosť. Spoločne sme vylepšili celkovú komunikačnú stratégiu a zadefinovali štýl prezentovania sa spoločnosti nielen v online prostredí, ale aj mimo neho.

Za pomoci dosahových reklamných kampaní, ktoré podporovali autentické fotky realizácií sme značne prispeli k zvýšeniu záujmu verejnosti o ponúkané produkty.
štýl prezentovania sa spoločnosti nielen v online prostredí, ale aj mimo neho.
Za pomoci dosahových reklamných kampaní, ktoré podporovali autentické fotky realizácií sme značne prispeli k zvýšeniu záujmu verejnosti o ponúkané produkty.
Spoločnosť, ktorá je popredným výrobcom a distribútorom hliníkových záhradných stavieb na slovenskom aj českom trhu nás vyzvala k zúročeniu našich skúseností pri rozšírení povedomia o ich značke medzi širokú verejnosť. Spoločne sme vylepšili celkovú komunikačnú stratégiu a zadefinovali
Zadanie:
• zvýšiť dopyty cez správy na sociálnych sieťach
• zadefinovať grafický dizajn v online aj offline prostredí
• predajca hliníkových záhradných stavieb
• zastrešiť reklamné kampane na rozšírenie povedomia o produktoch
•vytvoriť komunikáciu s cieľovou skupinou na sociálnych sieťach
Výsledok:
V rámci spolupráce sa nám podarilo zlepšiť celkovú komunikáciu spoločnosti na sociálnych sieťach s verejnosťou, o čom svedčí zvýšená návštevnosť profilov a nárast sledovateľov. Okrem pravidelnej komunikácie noviniek a kľúčových hliníkových produktov sme organizovali úspešné súťaže. Podarilo sa nám úspešne nastaviť plán dlhodobého posilňovania značky, zvýšiť organickú návštevnosť profilov a taktiež získať mnoho dopytov cez správy na sociálnych sieťach od nových potenciálnych zákazníkov.
Animácia:
10 345
1 337
Zvýšenie sledovateľov
Dosahová reklamná kampaň prezentovala autentické fotografie realizácií
V mene firmy HOBBYTEC Slovensko sa chcem poďakovať za spoluprácu v oblasti marketingu a správy sociálnych sieti firme My Brand Agency a celému tímu ktorí sa na tom podieľa . V spolupráci naďalej pokračujeme a je v záujme obidvoch ju zveľaďovať.

Ak váhate nad výberom správneho partnera v oblasti marketingu tak my Vám jednohlasne odporúčame spoluprácu s touto firmou.
Tím HOBBYTEC Slovensko s.r.o.