Zadefinovanie digitálnej stratégie pre interiérové štúdio v online priestore
Hanák
#photoshooting
#facebookads
#social
Doslova nás obohacuje spolupracovať s ľuďmi, pre ktorých je ich práca vášňou a navyše ju robia perfektne. Pre toto moderné interiérové štúdio nám bolo potešením pripraviť vhodnú komunikačnú stratégiu a zadefinovať štýl prezentovania sa, a to nielen v online prostredí, ale aj mimo neho.
Náš tím kreatívcov sa pustil do tvorby zaujímavých kampaní, ktoré podporovali autentické fotky realizácií s cieľom zvýšiť záujem verejnosti o ponúkané služby a rozšíriť povedomie o danom interiérovom štúdiu na slovenskom trhu.
Zadanie:
• zadefinovať grafický dizajn v online aj offline prostredí
• zastrešiť brandové reklamné kampane
• moderné interiérové štúdio
• zlepšiť komunikáciu na sociálnych sieťach
• rozšíriť povedomie o interiérovom štúdiu na trhu
Výsledok:
V rámci spolupráce sa nám podarilo zlepšiť celkovú komunikáciu spoločnosti na sociálnych sieťach s verejnosťou, o čom svedčí zvýšená návštevnosť profilov a nárast sledovateľov.
6597
920
Zvýšenie sledovateľov
Animácia:
3127
86
Zvýšenie sledovateľov
Okrem pravidelnej komunikácie nových realizácií, aktívne pracujeme na rozširovaní povedomia o interiérovom štúdiu Hanák, organizovali sme profesionálne fotenie a pravidelne spúšťame reklamné kampane. Úspešne sa nám podarilo nastaviť plán dlhodobého posilňovania značky a zvýšiť organickú návštevnosť webovej stránky.
Ďakujem za profesionálny prístup a pomoc s online marketingom. Pomohli ste mi profesionálne propagovať moje služby a tovar. Ďakujem za celý tím HANAK-Košice.
Ing.arch. Jana Šimková