Blog

Ako prebiehala naša prednáška Ako nespolupracovať s marketingovou agentúrou?

7. júna sme v priestoroch Kongres Hotel Roca organizovali jedinečnú prednášku s názvom Ako nespolupracovať s marketingovou agentúrou, ktorá je prvou z nášho projektu Ako zarábať a uspieť online. Na prednáške sa zúčastnili viacerí majitelia, konatelia či marketingový manažéri z Košíc a okolia. Môžeme povedať, že naša prvá offline prednáška po dlhšej pauze dopadla úspešne! 


Na prednáške sme sa venovali hlavným bodom efektívnej spolupráce klienta s marketingovou agentúrou. Vieme, že nie vždy je pri spolupráci všetko ružové, tak sme samozrejme rozprávali aj o tom, čo sa môže pokaziť a nevypáliť v konečnom dôsledku najlepšie.
Hlavným prednášajúcim bol náš CEO a marketingový odborník Daniel Shyp. Okrem tipov a cenných rád zo svojej praxe porozprával zúčastneným aj príbehy zo života, ktorými sa snažil priblížiť, ako funguje spolupráca. Poslucháčom sme tiež ukázali, ako si správne nastaviť ciele spolupráce a ako zmerať ich úspešnosť. 
Pokiaľ máte záujem zúčastniť sa prednášky aj Vy, ešte stále máte možnosťPre majiteľov, konateľov, riaditeľov či marketingových manažérov usporiadame prednášku v Bratislave 23. júna. 


Pre širokú verejnosť organizujeme prednášku v online podobe 29. júna. 


Prihlásiť sa môžete už teraz!